Jeśli kiedykolwiek szukali w internecie tabletki na odchudzanie, można spotkać Leptigen w pewnym momencie.

Tabletki pozycjonuje się jako “utrata wagi rozwiązanie” i na jego stronie internetowej twierdzi, że “zawiera unikalną mieszankę klinicznie sprawdzonych składników, dla bezpiecznego, skutecznego odchudzania.” Oczywiście, na miejscu jest także zastrzeżenie, że mówi, że roszczenia te nie sprawdzonych produktów spożywczych i leków.

Oczywiście, że może być poproszony o S. B. alarmu, aby odejść w głowę, jak trzeba, ale może być i więcej leków, niż myślisz.

Oto, co musisz wiedzieć o ten lek utrata masy ciała.

Jak To DziałaJak To Działa

Leptigen zawiera kilka składników, które firma mówi, pracować razem, aby zwiększyć swój metabolizm i pomoże ci schudnąć. Należą do nich wyciąg z kwiatów sphaeranthus i ekstrakt z owoców garcinia mangostana. W połączeniu, te dwa mogą przyczynić się do utraty wagi, witryny leku mówi.

Zawiera on również forma chromu, co firma mówi, że może być wykorzystane do kontroli poziomu glukozy we krwi i utrzymanie zdrowego poziomu cholesterolu, a także kofeinę i ekstrakt z zielonej herbaty.

To Może Pomóc Stracić Na Wadze?

Fatima Cody Stanford, M. D., instruktor medycyna i pediatrie w Harvard medical school i otyłość lekarz medycyny przy Massachusetts szpitalem ogólnym, wskazuje na badanie 2013 roku wykonana na Leptigen w czasopiśmie otyłość, że znaleźli kilka obiecujących wyników.

Dla nauki, badacze otrzymywali 60 kobiet z otyłością brać placebo lub Leptigen w ciągu ośmiu tygodni. W końcu badania, był “znaczny” zmniejszenie masy ciała, BMI i obwód talii u osób, które przyjmowały Lek przeciw uczestników placebo.

I jak składniki tabletki, kofeinę i ekstrakt z zielonej herbaty, jak wykazano, aby promować utrata masy ciała u niektórych osób, Stanford mówi.

Jest To Bezpieczne?Jest To Bezpieczne?

Pacjenci, którzy brali Leptigen w badaniu były niewielkie skutki uboczne, w tym bóle głowy, nudności, podrażnienie przewodu pokarmowego, ale i plecy, nogi, kostki, i ból w stawach, ale także pacjenci, którzy przyjmowali placebo.

Niemniej jednak, badanie było stosunkowo niewielka (zaledwie 30 osób faktycznie wziął narkotyki) i czas trwania szkolenia było zaledwie osiem tygodni, pozostawiając Stanford zaniepokojony tym, że nie ma informacji o tym, jak to może mieć wpływ na ludzi w dłuższej perspektywie lub po zaprzestaniu przyjmowania leku. Większość czasu, kiedy ludzie przestają przyjmować lek utrata masy ciała, starają się przywrócić Waga bez dodatkowych diety i zmiany stylu życia, zauważa ona.

I ludzie, którzy są wrażliwe na działanie kofeiny, należy być ostrożnym: mogą cierpieć z powodu niepokój i kołatanie serca w wyniku przyjmowania tego leku, mówi Stanford.

Dolna LiniaDolna Linia

Oczywiście, ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem przed przystąpieniem do jakiejkolwiek utraty wagi narkotyków, w tym Leptigen. Zawsze jest szansa, że może on komunikować się z czymś jeszcze, że pacjent lub lekarz może zauważyć czerwona flaga w osobistej historii zdrowia, że nie będzie to dobra opcja dla ciebie.

Należy także pamiętać, że badania leku przeprowadzono na ludzi otyłych, więc nikt nie wie, jak to może wpłynąć na ciebie, jeśli masz “nadwaga” lub “normalne” BMI.

Preparat nie jest tani: 60-dniowy zapas wynosi $99.95, na miejscu Leptigen, które bardzo drogo zapłacić za coś, co może lub nie może pracować. Ale, jeśli jesteś zainteresowany w Leptigen, porozmawiaj ze swoim lekarzem. On lub ona musi być w stanie skierować cię w dobrym kierunku.

No Comments Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *