Nie trzeba być dietetykiem, aby wiedzieć, co jeść zdrową i opracowanie sprzęgła odchudzanie. Ale to nie znaczy, że tam nie wiele osób wciąż miałam nadzieję, że Leki lub suplementy są wymyślone, aby proces zwrotu kilogramów, jak łatwo, jak tabletkę.

Enter: Orlistat, aktywny składnik znaleziony w redukcji masy ciała preparaty jak Xenical i alli. Preparaty te są przeznaczone do tego, aby pomóc ludziom, którzy są otyli i z nadwagą schudnąć biorąc tabletki z każdym posiłkiem, podczas gdy na obniżonej kaloryczności żywności.

Brzmi dość prosto, ale w rzeczywistości jest to lek działa? Oto, co należy wiedzieć na temat skutków ubocznych i bezpieczeństwa.

1. TO MOŻE BYĆ PRZEPISYWANY LUB KUPIĆ OVER-THE-COUNTER.TO MOŻE BYĆ PRZEPISYWANY LUB KUPIĆ OVER-THE-COUNTER.

W 2007 r. FDA zatwierdziła Orlistat, który zawiera 120 miligramów na orlistat i muszą być określone. Alli, ponad-the-counter wariant zawierający 60 miligramów na orlistat, również został zatwierdzony przez FDA w tym roku. Nie ma znaczenia, jaki miód wybrać, weź jedną kapsułkę przed, w trakcie lub po każdym z twoich trzy-cztery posiłki, więc może działać na jedzenie, które jesz, poinformowano na stronie internetowej FDA.

2. LEK DZIAŁA POPRZEZ ZATRZYMANIE WCHŁANIANIE NIEKTÓRYCH TŁUSZCZÓW W DIECIE.

Orlistat działa w jelitach, zatrzymuje enzymy, które rozkładają tłuszcze wykonują swoją pracę należycie, – mówi Dina Adimoolam, M. D., profesor cukrzycy, endokrynologii i chorób kości, Icahn szkoła medyczna przy góra Synaj. W szczególności, on hamuje lipazy trzustki, wartość tłuszczów może przejść przez jelita, zmniejszając ilość kalorii, które można wchłonąć. Gdy przyjmujesz orlistat na bazie miodu z jedzeniem, około 30 procent tłuszczu, który można spożywać nie podzieli się w jelitach. Zamiast tego jest powrót przez jelita (w zasadzie, to kupa). Oznacza to, że osób przyjmujących orlistat, muszą jeść diety o niskiej zawartości tłuszczu, ponieważ aby uzyskać więcej tłuszczu można spożywać po prostu… uh… znaleźć wyjście.

3. SKUTKI UBOCZNE WYDAJE SIĘ DOŚĆ PASKUDNIE.SKUTKI UBOCZNE WYDAJE SIĘ DOŚĆ PASKUDNIE.

Podstawowe efekty uboczne obejmują maślany, luźne stolce, nadmierne wzdęcia, nietrzymanie stolca, nietrzymanie moczu (a.do.a. oleiste plamy w swoje majtki), a także częste lub pilnych wypróżnienia, zwłaszcza, jeśli jedli sadło lub tłustych, zgodnie z FDA. Inne potencjalne skutki uboczne obejmują ciężkie uszkodzenie wątroby. Tak, nie jest najlepszy.

“Niektóre z tych działań niepożądanych z przewodu pokarmowego mogą być ograniczone, unikając wysokiej zawartości tłuszczu diety i trzymać się zalecanej dawce nie więcej niż 30% tłuszczu” – mówi Adimoolam.

4. TO WYKAZANO, ABY POMÓC UŻYTKOWNIKOM STRACIĆ TROCHĘ NA WADZE.

“W wielu badań klinicznych orlistat wykazały, aby być bardziej skuteczne przy odchudzaniu, co… styl życia [lub] placebo” – mówi Adimoolam. “Niektóre badania sugerują, że średnia utrata masy ciała związana jest z orlistata wynosi około 5,3 kg (11.68 kg) w ciągu jednego roku [lub więcej] leczenia.”

Powiedział, że trzeba trzymać się planu: jadąc z niskiej zawartości tłuszczu, niskokaloryczne posiłki i regularnie uprawiać sport.

5. TO NIE KONIECZNIE JEST NIEBEZPIECZNE, ALE ZDARZAJĄ SIĘ PRZYPADKI, KIEDY NALEŻY GO UNIKAĆ.TO NIE KONIECZNIE JEST NIEBEZPIECZNE, ALE ZDARZAJĄ SIĘ PRZYPADKI, KIEDY NALEŻY GO UNIKAĆ.

“Orlistat należy unikać osoby z problemami jelit, zwłaszcza tych, którzy skłonni do zaburzeń wchłaniania tłuszczów, chirurgii jelit, chorób trzustki, itp.”. mówi Adimoolam.

Adimoolam również zaleca się nie przyjmować orlistat, jeśli starasz się o dziecko lub mają w historii kamienie w nerkach. I ona mówi, że użytkownicy powinni mieć oko na ich poziom witaminy: “Orlistat może zmniejszać wchłanianie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, takich jak witamina A, D, E, K. osób przyjmujących orlistat należy kontrolować przy d.”

No Comments Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *